Temat
:
Orange Ekstraklasa 2007/2008
Wyświetl pojedynczy post
Zygmunt.Król
Member
Od: 04.2008
Offline
#
35
13.06.2008, 16:47
skttrbrain
napisał(a):
^^ a w psychiatrii, to co jest wyżej, nazywane jest paranoją.
A Ty dalej o tym 93.
Zygmunt.Król
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zygmunt.Król
Znajdź inne posty napisane przez Zygmunt.Król