Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 13.06.2008, 15:02
Wedlug mnie to bylby bardzo dobry ruch ze strony Legii.
Kumbev mial znakomita ostatnia runde w Grodzisku i byl zdecydowanie najlepszym obronca druzyny prowadzonej przez duet Zielinski-Drzymala