Wyświetl pojedynczy post
Raphael
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 13.06.2008, 15:01
Cóż, szkoda, że takich ludzi ja Drzymała traktuje się w ten sposób ale dobrze, że ktoś w końcu włoży swój kapitał w Śląsk. Jakby nie było to kolejny poważny poważny inwestor w Ekstraklasie. Gdy już wreszcie uporamy się z korupcją i liga zyska bardziej atrakcyjny image dzięki m.in. nowoczesnym stadionom może wreszcie nie będziemy musieli się wstydzić naszych drużyn w europejskich pucharach.