|
Banita
Offline
|
#31

13.06.2008, 14:53
|
Cytat:
Panče Ḱumbev porozumiał się z Legią!
Dzisiaj Legia Warszawa i zawodnik Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski, Panče Ḱumbev, doszli do porozumienia oraz wyrazili chęć podpisania kontraktu.
Piłkarz z Macedonii chce wzmocnić naszą drużynę i reprezentować legijne barwy już od najbliższego sezonu.
Również dzisiaj nasz klub zwrócił się z prośbą do drużyny z Grodziska o podanie numeru konta bankowego, na które miałaby wpłynąć kwota odstępnego wpisana w kontrakt między zawodnikiem, a zdobywcą Pucharu Ekstraklasy 2008.
Zawodnik jest piłkarzem reprezentacji Macedonii. Do ligi polskiej trafił w 2004 roku i od początku związał się z Dyskobolią, z którą dwukrotnie zdobywał Puchar Polski i Puchar Ekstraklasy. W sumie w polskiej Ekstraklasie Macedończyk rozegrał 52 mecze i zdobył w niej trzy bramki.
|
http://www.legia.com/www/index.php?wyd=133
|
|