Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 13.06.2008, 14:32
http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35..._Drzymaly.html

Acha. Zamiast solidnego prezesa z doświadczeniem w futbolu i z pięknym, staropolskim nazwiskiem - będzie facet z agenturalną przeszłością, mający trzy paszporty. Ciekawe, co na to patriotycznie nastawieni kibice Śląska.

Jak się to potwierdzi, będzie pasjonująca rywalizacja Polsat-ITI.

Co nie zmieni obrazu prezesury Dutkiewicza i Wrocławia jako miasta.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo