http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35..._Drzymaly.html
Acha. Zamiast solidnego prezesa z doświadczeniem w futbolu i z pięknym, staropolskim nazwiskiem - będzie facet z agenturalną przeszłością, mający trzy paszporty. Ciekawe, co na to patriotycznie nastawieni kibice Śląska.
Jak się to potwierdzi, będzie pasjonująca rywalizacja Polsat-ITI.
Co nie zmieni obrazu prezesury Dutkiewicza i Wrocławia jako miasta.