Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 13.06.2008, 13:14
Ludzie spokojnie. Groclin rok jeszcze pogra a potem ich "bog" wyjedzie do wiekszego miasta ( byle nie Szczecin...prosze). Lech zagra w pucharach i bedzie jak zwykle Nie wazne kto gdzie i za kogo ale wazne to ze do dzisiaj nic nie wiadomo a burdel z dnia na dzien jest coraz wiekszy. Czeski film po prostu.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie