Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 13.06.2008, 02:35
Wyjebano Drzymale - czy to golodupiec czy nie to byl to jeden z niewielu powaznych kolesi zajmujacych sie pilka.
Jak dla mnie do wszystko jest ze szkoda dla Slaska a zamiast mocarstwoeych ambicji pozostanie walka o utrzymanie - szkoda.

A ze Lech bedzie gral w pucharach? -sorry ale za frajerstwo sie placi.Nie prosili sie o to a zeby teraz doborowolnie rezygnowali.....bez jaj....
94 - Allah Akbar!!