Temat
:
Euro 2008 - gr. B (grupa "polska")
Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Krk
Offline
#
318
12.06.2008, 23:18
Kijek
napisał(a):
Najlepsi na boisku - Boruc mistrzostwo swiata !! Sagan - stary zajebisty Sagan. Roger
http://img207.imageshack.us/my.php?i...v336614xv4.jpg
Zapomniałeś o Wawrzyniaku. Co prawda nie grał, ale na pewno byłby zajebisty.
:/
irman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do irman
Znajdź inne posty napisane przez irman