Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#318
Stary 12.06.2008, 23:18
Kijek napisał(a):Wyświetl post
Najlepsi na boisku - Boruc mistrzostwo swiata !! Sagan - stary zajebisty Sagan. Roger


http://img207.imageshack.us/my.php?i...v336614xv4.jpg
Zapomniałeś o Wawrzyniaku. Co prawda nie grał, ale na pewno byłby zajebisty.
:/