Wyświetl pojedynczy post
Gabri
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 12.06.2008, 23:17
Ja się w sumie cieszę, że do fuzji nie dojdzie, ale fakt faktem, że Dutkiewicz zachował się jak skończony *****. Jeśli facet nie chciał fuzji to mógł to wcześniej powiedzieć, a nie w sytuacji gdy Groclin stracił prawo do gry w pucharach i nie złożył wniosku o licencję na ligę. Nie dziwię się, że Drzymała się teraz czuje wydymany przez władze Wrocławia. Kolejny dowód, że sensownym sponsorom nie opłaca się inwestować w nasz futbol bo to jedno wielkie bagno bez żadnych norm i zasad obowiązujących strony.