Temat
:
Egzamin Gimnazjalny!
Wyświetl pojedynczy post
couch
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
20
12.06.2008, 21:55
Ja mieszkam na takim zadupiu, że dyrektorka pojechała po wyniki po południu i dzisiaj nikt sie nie dowiedział jakie ma wyniki. Czekam na jutrzejszy dzień
couch
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do couch
Znajdź inne posty napisane przez couch