Temat
:
Euro 2008 - gr. B (grupa "polska")
Wyświetl pojedynczy post
toomeq
Senior Member
Od: 11.2003
Offline
#
195
12.06.2008, 21:51
Dla piłkarzy to w sumie fajnie - bo przynajmniej mają wymówkę czemu nei awansowali dalej! (tak to by bankowo ograli Chorwację)
toomeq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do toomeq
Znajdź inne posty napisane przez toomeq