Wyświetl pojedynczy post
Zygmunt.Król
Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 12.06.2008, 18:16
skttrbrain napisał(a):Wyświetl post
Jakbyś chciał się wykazać choć promilem obiektywizmu, to zauważyłbyś na pewno, że za wycofanie sie z pucharów do których zgłoszono już klub są kary i miejsca Dyskobolii zwrócić sie nie da, nawet gdyby klub chciał to zrobić. A że nie chcesz, to piszesz bzdury
Dyskobolia nie chciała, Śląsk nie chciał - całe szczęście że znalazł się ktoś "honorowy"...i chciał !
W sumie to rozumiem, leżało to miejsce w PU-charze w kącie, więdło, kurzyło się, marniało, no to Lech wziął i podniósł.
Mam w domu parę puszek po piwie, trochę makulatury - zainteresowani?

skttrbrain napisał(a):Wyświetl post
Krzycz dalej za mistrzem z 1993 roku, w końcu 'we wszystkim potrzebna jest odrobina reżyserii', jak to zdaje się mawiał wasz guru Wójcik.
A gdzie ja słowem wspomniałem o 93? No chyba że.... kolegę poznaniaka gryzie sumienie