Temat: Nasza klasa
Wyświetl pojedynczy post
Kuba_El_ToRo
Member
 
 
Od: 05.2007
Skąd: z Kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 12.06.2008, 18:10
nowy_piotrek napisał(a):Wyświetl post
http://img92.imageshack.us/img92/1340/naszamo2.jpg
Niektorzy maja naprawde posrane we łbach. Idealne zdjecie na taki portal
hahaha prze jaja


nie wiem czy bylo jak było to sorki
http://nasza-klasa.pl/profile/8866581/gallery/38
ZERO szacunku dla tego gatunku

A.C.A.B.