Temat
:
Nasza klasa
Wyświetl pojedynczy post
Kuba_El_ToRo
Member
Od: 05.2007
Skąd: z Kątowni
Offline
#
2
12.06.2008, 18:10
nowy_piotrek
napisał(a):
http://img92.imageshack.us/img92/1340/naszamo2.jpg
Niektorzy maja naprawde posrane we łbach. Idealne zdjecie na taki portal
hahaha prze jaja
nie wiem czy bylo jak było to sorki
http://nasza-klasa.pl/profile/8866581/gallery/38
ZERO szacunku dla tego gatunku
A.C.A.B.
Kuba_El_ToRo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kuba_El_ToRo
Znajdź inne posty napisane przez Kuba_El_ToRo