Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 12.06.2008, 16:54
było pięknie, co tu więcej mówić.
to, że mamy takiego kierowcę, jak Robert to coś wspaniałego.

wszystkim polecam ten filmik z GP Kanady - pięknie opisuje emocje.
http://www.formula1.com/services/play_video.html
Odpowiedz cytując