|
Dokladnie Pio 1906%racji
to jest wlasnie lans na kibica...i polowa z tych ludzi najgłosniej sie wypowiada o Wiernosci itp itd a wlasnie takie sciaganie flagi po przegranym meczu z jakimis osłami udowaniadnia jak sie Polacy łączą ehh
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez Kuba_El_ToRo : 12.06.2008 o godz. 16:14.
ZERO szacunku dla tego gatunku
A.C.A.B.
|