Wyświetl pojedynczy post
Kuba_El_ToRo
Member
 
 
Od: 05.2007
Skąd: z Kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 12.06.2008, 16:10
Dokladnie Pio 1906%racji
to jest wlasnie lans na kibica...i polowa z tych ludzi najgłosniej sie wypowiada o Wiernosci itp itd a wlasnie takie sciaganie flagi po przegranym meczu z jakimis osłami udowaniadnia jak sie Polacy łączą ehh
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez Kuba_El_ToRo : 12.06.2008 o godz. 16:14.
ZERO szacunku dla tego gatunku

A.C.A.B.
Odpowiedz cytując