Zygmunt.Król napisał(a):

Kali dostać nie swoja krowa - dobrze: znaczy się honorowo
|
Jakbyś chciał się wykazać choć promilem obiektywizmu, to zauważyłbyś na pewno, że za wycofanie sie z pucharów do których zgłoszono już klub są kary i miejsca Dyskobolii zwrócić sie nie da, nawet gdyby klub chciał to zrobić. A że nie chcesz, to piszesz bzdury

Krzycz dalej za mistrzem z 1993 roku, w końcu 'we wszystkim potrzebna jest odrobina reżyserii', jak to zdaje się mawiał wasz guru Wójcik.
Poza tym, skoro Dyskobolia zrezygnowała sama, ktoś musiał nasza ligę reprezentować. Jak nie czwarty Lech to kto? Zagłębie? Korona? Cracovia?
