|
Wrocław jak zbuduje stadion to ma duzo argumentów aby za niedługo być w czołówce naszej ligi i to Drzymała z roku na rok będzie miał trudniej w Grodzisku utrzymać poziom.
aczkolwiek decyzji Wrocławia nie rozumiem skoro już nawet Drzymała poszedł na ustępstwa a kibice jak rozumiem to zaakceptowali
ale jak mam być szczery to ciesze sie że jednak odejdzie nam konkurent o walkę o MP
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 12.06.2008 o godz. 11:23.
|