Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 12.06.2008, 11:20
Wrocław jak zbuduje stadion to ma duzo argumentów aby za niedługo być w czołówce naszej ligi i to Drzymała z roku na rok będzie miał trudniej w Grodzisku utrzymać poziom.

aczkolwiek decyzji Wrocławia nie rozumiem skoro już nawet Drzymała poszedł na ustępstwa a kibice jak rozumiem to zaakceptowali

ale jak mam być szczery to ciesze sie że jednak odejdzie nam konkurent o walkę o MP
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 12.06.2008 o godz. 11:23.
alejasienieznam