Wyświetl pojedynczy post
Dubi
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.06.2008, 10:51
co do Widzewa w zwiazku z fuzja Slaska i GRoclinu,a raczej jej brak, nic sie nie zmienia,nie wiem skad ten kawalek tekstu wyrwałes,ale Widzew grac bedzie w nowej pierwszej lidze a jesli PKOL zawiesi decyzje WDPZPN Widzew zagra w ekstraklasie.