jak nie wiadomo o co chodzi to pewnie o pieniądze, Drzymał dogadał sie z kibicami to może chodzi o to że Wrocław miał kupić obiekty w Grodzisku

?
nasza liga to jeden wielki cyrk, Drzymała jest chyba wku... na maksa poszedł na tak duże ustepstwa i teraz jest pośmiewiskiem , tak to jest z politykami