Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 12.06.2008, 07:36
skoro nie będzie fuzji, to co z Widzewem? Leci do 2 ligi sportowo(i ewentualnie jeszcze ligę niżej w razie degradacji)? Tak wynika z tego fragmentu:

Cytat:
Rysuje nam się zatem już skład ekstraklasy na następny sezon. Wszystko wskazuje na to, że nie będzie ostatecznie spotkań barażowych. Beniaminków będziemy mieć trzech - Lechię, Śląsk i Piasta. Do drugiej ligi tylko spadnie Widzew Łódź. Najbardziej poszkodowany w tym wszystkim będzie jednak Tur Turek, który wskutek braku licencji dla Polonii Bytom ostatecznie wyląduje w nowej II lidze, choć świętował utrzymanie w starej II lidze. Ewentualne rotacje mogą jeszcze powstać chyba jedynie w związku z aferą korupcyjną...