Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 12.06.2008, 07:20
Bardzo dobrze się stało. Może w dziwnych okolicznościach, ale efekt pozytywny i z tego się trzeba cieszyć. Przynajmniej Śląsk będzie prawdziwym Śląskiem, a Drzymała niech szuka szczęścia gdzie indziej.