Wyświetl pojedynczy post
Zygmunt.Król
Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 12.06.2008, 06:12
skttrbrain napisał(a):Wyświetl post
Lech niestety nie zrezygnuje, bo już go po pierwsze zgłoszono, a po drugie sam Drzymała licząc się z konsekwencjami z miejsca zrezygnował. Więc raczej sytuacja jest nie do odkręcenia.
Kali dostać nie swoja krowa - dobrze: znaczy się honorowo

skttrbrain napisał(a):Wyświetl post
Cóż, Legioniści usiłują wszystkim wmówić, że czarne jest białym, normalka, w końcu pojęcie 'honor' i domaganie się mistrza za 1993 rok wzajemnie się u nich nie wykluczają jak u reszty kibiców w Polsce.
Lechu, why?

FOR MONEY!!!