Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8885
Stary Wczoraj, 23:33
Pierwsze sparingi są bez znaczenia. Totalnie pomieszane składy, piłkarze z rezerw grający obok tych z pierwszej drużyny. To bardziej jednostka treningowa niż cokolwiek innego.

Fajnie że Sanchez coś strzelił, może psychicznie się podbuduje.
Ostatnio edytowane przez wolfy : Wczoraj o godz. 23:36.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując