|
Pierwsze sparingi są bez znaczenia. Totalnie pomieszane składy, piłkarze z rezerw grający obok tych z pierwszej drużyny. To bardziej jednostka treningowa niż cokolwiek innego.
Fajnie że Sanchez coś strzelił, może psychicznie się podbuduje.
Ostatnio edytowane przez wolfy : Wczoraj o godz. 23:36.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|