Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98593
Stary Wczoraj, 23:15
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Radzenie by się wstrzymać ... na tym forum? Przecież nikt by nie pisał.


Co pisałeś o wstrzymywaniu się z ocenami?
Duda, zawodnik powoływany do kadry U20 miałby się odbić od e-klapy?
Weź ...
Powołania do U20 nic nie znaczą ani w kontekście Ekstraklasy, ani pierwszej ligi.

Omicia widziałem w akcji przez kilka niepełnych meczy, Dudą katują mnie od czterech lat. O pierwszym wiemy bardzo mało, drugi jest każdemu kto ogląda mecze Wisły doskonale znany. I o ile nie zrobi bardzo dużego skoku (a do tej pory go nie zrobił) to Ekstraklasa go przerośnie.

@s1mone - nie moja wina że szydzisz z innych, a kiedy ktoś Ci przypomni dawne ekscesy to zaczynasz histeryzować i domagać się kultury. Takich hipokrytów z cienką skórą jest tuta zresztą więcej.
Nie chcesz przeczytać niczego przykrego, to sam się zachowuj.
Ostatnio edytowane przez wolfy : Dzisiaj o godz. 10:52.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując