pepe72 napisał(a):

Radzenie by się wstrzymać ... na tym forum? Przecież nikt by nie pisał. 
Co pisałeś o wstrzymywaniu się z ocenami?
Duda, zawodnik powoływany do kadry U20 miałby się odbić od e-klapy?
Weź ...
|
Powołania do U20 nic nie znaczą ani w kontekście Ekstraklasy, ani pierwszej ligi.
Omicia widziałem w akcji przez kilka niepełnych meczy, Dudą katują mnie od czterech lat. O pierwszym wiemy bardzo mało, drugi jest każdemu kto ogląda mecze Wisły doskonale znany. I o ile nie zrobi bardzo dużego skoku (a do tej pory go nie zrobił) to Ekstraklasa go przerośnie.
@s1mone - nie moja wina że szydzisz z innych, a kiedy ktoś Ci przypomni dawne ekscesy to zaczynasz histeryzować i domagać się kultury. Takich hipokrytów z cienką skórą jest tuta zresztą więcej.
Nie chcesz przeczytać niczego przykrego, to sam się zachowuj.