Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8883
Stary Wczoraj, 20:52
Co do Załuski to w pełni zgadzam się z Markusem, to był słaby przereklamowany bramkarz, który jest jeszcze słabszym trenerem. Absolutnie żaden bramkarz się u niego nie rozwinął, ba - większość się zwija. Co do sparingu - bez Rodado, pierwsza połowa z Tokarczykiem w staku, obóz dopiero się zaczął, nogi ciężkie. Jak to mówią pierwsze śliwki robaczywki. Ktoś ma jakieś info kto dobrze zagrał i czy Lubik maczał palce przy którymś golu czy raczej bez szans?

Edit: dopiero teraz zauwazylem, że jest transmisja, oglądałem gole i tak : Letki i Lubik zawalili po jednym golu.

Rzucało się w oczy bardzo wakacyjne tempo gry. Bardzo ładna bramka Igbekeme, pozostałe dwie po wrzutkach.
Ostatnio edytowane przez s1mone : Wczoraj o godz. 21:08.
Odpowiedz cytując