|
Tak, tylko się utwierdzam że Letkiewicz ma 0 % szans na wygranie rywalizacji, karny Łubika nawet mnie nie dziwi, pierwszy mecz z nowymi kolegami, kilka piłek posłał takich o jakich Letkiewicz nie wiedział że można.
Francuz grał poł lewego w rozegraniu i było widać jakość i umiejętności obronę ciężko oceniać ale przypuszczam że dałby radę na DMie. Jordi ładnie się znalazł w polu karnym niech dalej pracuje a będzie dobrze.
Sparing do zapomnienia poza asysta Pławinskiego
Malinowy król malowanych róż
|