WildDog napisał(a):

Moim zdaniem (podkreślam, MOIM, bo zaraz fachowcy wypłyną ze swoimi teoriami)
uważam Omica za dobry (a nawet bardzo dobry) materiał na pozycje w obrębie wysunięty stoper-srodkowy pomocnik. Wiem, ze ogromna konkurencja w naszej drużynie na ten sektor......ale (znów podkreślę MOIM zdaniem) widzę w nim zawodnika, ktory nas zachwyci.......
|
Z uwagi chociazby jego warunki fizyczne (wyglada jak patyk, a ma juz prawie 23 lata) nie widzę tego.
W dodatku wydaje sie lepszy w grze do przodu niz w grze obronnej, a z kolei w ofensywie potrzeba jeszcze większych umiejętności i wykończenia.
Mam wrażenie że nasze okno transferowe bardzo wyraźnie wyhamowało, ale to również z tego powodu że chcemy sprawdzić jaki progres zrobili zawodnicy na kilku istotnych pozycjach (skrzydło, środek) i nie byłbym zaskoczony gdyby ktos w klubie chciał powtórzyć wariant sprzed roku, czyli dac szanse tym co mamy i ew ściągnąć dopiero w sierpniu piłkarzy ktorzy liczyli na lepsze ligi. Casus Kuziemki sprzed roku.
Jutro pierwszy sparing, co prawda w afrykanskim upale, ale zawsze.