Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25237
Stary Wczoraj, 07:25
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Czyli wychodzi, że jest to długofalowo opłacalne.

I tak, mimo zdarzających się wpadek, należy grać.
Tak, bo caly swiat tak gra (moze poza wyjatkami typu Puszcza Niepolomice).
Zespoły sie jednak dziela na te ktore potrafia to robic i na te ktore tylko chca to robić i średnio im wychodzi.

Uwazam ze my jesteśmy w pierwszej grupie, ALE to nie znaczy że nie będą siw zdarzać bledy indywidualne wynikające ze złej oceny/bledu technicznego, ryzykownego zagrania/sprytu przeciwnika. Natomiast ten styl piłujemy szczególnie mocno od Rude czyli 2.5 roku.

A z bramek które padły dla nas po takim rozegrania to number uno za zeszly sezon uważam bramkę na 3-0 z Puszcza na jesień. Akcja idealna.
Odpowiedz cytując