stary dziad napisał(a):

Czyli wychodzi, że jest to długofalowo opłacalne.
I tak, mimo zdarzających się wpadek, należy grać.
|
Tak, bo caly swiat tak gra (moze poza wyjatkami typu Puszcza Niepolomice).
Zespoły sie jednak dziela na te ktore potrafia to robic i na te ktore tylko chca to robić i średnio im wychodzi.
Uwazam ze my jesteśmy w pierwszej grupie, ALE to nie znaczy że nie będą siw zdarzać bledy indywidualne wynikające ze złej oceny/bledu technicznego, ryzykownego zagrania/sprytu przeciwnika. Natomiast ten styl piłujemy szczególnie mocno od Rude czyli 2.5 roku.
A z bramek które padły dla nas po takim rozegrania to number uno za zeszly sezon uważam bramkę na 3-0 z Puszcza na jesień. Akcja idealna.