pepe72 napisał(a):

Nasz nowy bramkarz ma co najmniej jedną bramkę na sumieniu w e-klapie.
Letki chociaż się nauczył (obstawiam, że przez red. Grzesia Wojtowicza ), że pod koniec meczu wyp...la się piłkę na drugą połowę.
Moda, "wszyscy tak grają", itd ...
|
Łubik jest najlepszym bramkarzem z "długa laga" w ekstraklasie. Ma skuteczność wykopów w trzecia tercję na poziomie 84%. (Oczywiście osobna kwestia czy piłka później była przejęta)
Największe błędy Łubika to jesien 2025. Wiosna 2026 już miał bardzo pragmatyczna. Wyciąga wnioski.
@stary dziad
Tego sie nie da tak wprost obliczyć (albo nie sa to dane publiczne-bezplatne), natomiast jak podawal Stolarski u Ćwiakaly, jego Motor rozgrywając pilke od bramki podchodzil pod pole karne w 64% przypadków. W przypadku dlugiej lagi to było zaledwie 16%..