Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25233
Stary Wczoraj, 11:53
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Nasz nowy bramkarz ma co najmniej jedną bramkę na sumieniu w e-klapie.
Letki chociaż się nauczył (obstawiam, że przez red. Grzesia Wojtowicza ), że pod koniec meczu wyp...la się piłkę na drugą połowę.


Moda, "wszyscy tak grają", itd ...
Łubik jest najlepszym bramkarzem z "długa laga" w ekstraklasie. Ma skuteczność wykopów w trzecia tercję na poziomie 84%. (Oczywiście osobna kwestia czy piłka później była przejęta)

Największe błędy Łubika to jesien 2025. Wiosna 2026 już miał bardzo pragmatyczna. Wyciąga wnioski.

@stary dziad
Tego sie nie da tak wprost obliczyć (albo nie sa to dane publiczne-bezplatne), natomiast jak podawal Stolarski u Ćwiakaly, jego Motor rozgrywając pilke od bramki podchodzil pod pole karne w 64% przypadków. W przypadku dlugiej lagi to było zaledwie 16%..
Odpowiedz cytując