|
A tak na poważnie.
Wiemy ile bramek straciliśmy po przejęciu piłki przez przeciwników po naszym rozgrywaniu "od tył".
A ile bramek zyskaliśmy dzięki temu?
Oczywiście tu trzeba zachować pewny kontekst i podjąć decyzję czy bramka uzyskana z rzutu wolnego/rożnego, uzyskanego wskutek akcji związanej z rozgrywaniem "od tył", wlicza się czy nie.
Jakby nie bylo to ma ktoś statystyki dotyczące tej sprawy za ubiegły sezon?
|