Nasz nowy bramkarz ma co najmniej jedną bramkę na sumieniu w e-klapie.
Letki chociaż się nauczył (obstawiam, że przez red. Grzesia Wojtowicza

), że pod koniec meczu wyp...la się piłkę na drugą połowę.
Karherop napisał(a):

Tylko głupota jest granie w tak ryzykowany sposob w sytuacji gdy zawodnicy trenują z danym bramkarzem 3 tygodnie w skali roku
A to że juz tak zaczyna grać caly swiat? Z czegoś to wynika.
|
Moda, "wszyscy tak grają", itd ...