wolfy napisał(a):

(...)
Radzę jednak dać sobie na wstrzymanie, bo w odróżnieniu od leszczy w rodzaju Sukiennickiego widać że chłopak ma jakieś umiejętności. Żeby nie skończyło się jak z Duarte któremu ciosano kołki na głowie w Studio Reymonta ("nie lepiej postawić na młodego Polaka jak Olejarka?"), po czym okazał się kluczowym dla awansu piłkarzem i wziął odpowiedzialność na siebie kiedy zabrakło Rodado.
|
Radzenie by się wstrzymać ... na tym forum? Przecież nikt by nie pisał.
wolfy napisał(a):

|
Za Dudę, który prawdopodobnie odbije się od Ekstraklasy jak od ściany. Już w pierwszej lidze momentami był ciągnięty przez Jopa za uszy, na tle lepszych piłkarzy rywali przewiduję że jego braki będą trudne do zamaskowania.
|
Co pisałeś o wstrzymywaniu się z ocenami?
Duda, zawodnik powoływany do kadry U20 miałby się odbić od e-klapy?
Weź ...