Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98579
Stary 25.06.2026, 07:42
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Za kogo? Na jaka pozycje?

Mi sie wydaje że gdyby przed transferem Omic przeszedl u nas testy sportowe to po zapoznaniu sie z zawodnikiem tego kontraktu by nie podpisano.

Gdzieś w środku i bardziej z przodu niż z tyłu.

Nie wiem czy pamiętasz taki mecz kiedy Omic wszedł na końcówkę i w polu karnym przeciwnika zawinął się z piłką na obrońcy tworząc z niczego okazję na gola.

Nie trafił i fachowcy w typie starego dziada zaczęli po nim jechać "bo zmarnował okazję". Tyle że wcześniej sam sobie tą okazję stworzył w bardzo trudnych okolicznościach i wypadałoby to docenić.

W jego przypadku, kłania się to co już wcześniej mówiłem. O ile Krzyżanowski czy Staszak ledwie liznęli cywilizowanych metod szkolenia to Omic w tych metodach wyrósł, zachowania boiskowe które przynoszą drużynie korzyść ma zakodowane. W tych niewielu meczach w których dostał trochę czasu było widać że pokazuje się do gry i nie dostaje piłki. Czasem dlatego że pokazuje się odważnie do grania do przodu i podający boi się że nie potrafi mu celnie zagrać. Jeżeli będziemy grali odważnie, a nie cierpliwie to Omic spokojnie znajdzie sobie miejsce.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując