Drozd napisał(a):

Dla takiego kibica jak Ty to wszystko możliwe
|
Zgadzam się z Tobą z oceną tego "kibica".....dla mnie Omic to materiał na podstawowego gracza ekstraklasowej jedenastki. Uważam, ze w tym sezonie odpali. Osobiscie wysoko oceniam jego grę tzw konstrukcyjna. Niezłe strzały z dystansu.......Moim zdaniem (i obym się nie mylił) możemy na nim sporo zarobić....