Wyświetl pojedynczy post
WildDog
Senior Member
 
Od: 03.2021
Skąd: pd-zach. kresy Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98573
Stary 24.06.2026, 20:22
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Dla takiego kibica jak Ty to wszystko możliwe
Zgadzam się z Tobą z oceną tego "kibica".....dla mnie Omic to materiał na podstawowego gracza ekstraklasowej jedenastki. Uważam, ze w tym sezonie odpali. Osobiscie wysoko oceniam jego grę tzw konstrukcyjna. Niezłe strzały z dystansu.......Moim zdaniem (i obym się nie mylił) możemy na nim sporo zarobić....
Odpowiedz cytując