Uzylem Sobolewskiego jako znacznika czasu od ktorego w moim mniemaniu zmienily sie swiatowe trendy w futbolu.
Dlaczego Sobolewski? Poniewaz jestem leniwy i nie chcialo mi sprawdzac w ktorym roku on byl mniej wiecej w primie a tak mi sie to skladalo na ten moment kiedy te zmiany zaczely zachodzic.
