Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98570
Stary 24.06.2026, 18:33
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Tia...
Jop obserwujący Omicia na treningach- nieistotne
Omić grający od początku w tych meczach i pokazujący swoje "umiejętności"- nieistotne
Omić jako ksieżniczka odmawiający gry w rezerwach- nieistotne.

Co jest istotne?
To że Dr Ozd uważa go za "przekota"



Uważam że nie miał możliwości pokazania się i tyle.

Ale dla starego dziada do oceny wystarczy "sparing z Podchalem".

Duarte zanim w zeszłym sezonie zaczął coś grać. W poprzednim na boisku spędził 5 razy tyle czasu co Omic. No i Duarte ma 27 lat, a Omic 23.

Zresztą z Tobą nie ma o czym gadać...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując