stary dziad napisał(a):

Tia...
Jop obserwujący Omicia na treningach- nieistotne
Omić grający od początku w tych meczach i pokazujący swoje "umiejętności"- nieistotne
Omić jako ksieżniczka odmawiający gry w rezerwach- nieistotne.
Co jest istotne?
To że Dr Ozd uważa go za "przekota"
|
Uważam że nie miał możliwości pokazania się i tyle.
Ale dla starego dziada do oceny wystarczy "sparing z Podchalem".
Duarte zanim w zeszłym sezonie zaczął coś grać. W poprzednim na boisku spędził 5 razy tyle czasu co Omic. No i Duarte ma 27 lat, a Omic 23.
Zresztą z Tobą nie ma o czym gadać...