Tia...
Jop obserwujący Omicia na treningach- nieistotne
Omić grający od początku w tych meczach i pokazujący swoje "umiejętności"- nieistotne
Omić jako ksieżniczka odmawiający gry w rezerwach- nieistotne.
Co jest istotne?
To że Dr Ozd uważa go za "przekota"
