Drozd napisał(a):

A możesz wymienić te występy?
Żeby się pokazać to trzeba grać, a Omic nie grał więc trudno go oceniać.
|
Zawisza- Wisła (puchar)
Wisła-Podhale (sparing)
Wisła-Puszcza (30 kolejka)
Wystarczający ( dla kibica) przegląd "umiejętności" Omicia.
Nie dziwię się, że nie chciał grać w rezerwach bo wtedy jego gra byłaby już rażąca.