Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98560
Stary 24.06.2026, 09:53
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A możesz wymienić te występy?

Żeby się pokazać to trzeba grać, a Omic nie grał więc trudno go oceniać.
Zawisza- Wisła (puchar)
Wisła-Podhale (sparing)
Wisła-Puszcza (30 kolejka)

Wystarczający ( dla kibica) przegląd "umiejętności" Omicia.

Nie dziwię się, że nie chciał grać w rezerwach bo wtedy jego gra byłaby już rażąca.
Odpowiedz cytując