Karherop napisał(a):

Być może Jop będzie chcial wrócić do "ustawień fabrycznych" i Carbo lub nowego defensywnego pom na 6, a na 8 postawic na rywalizacje Dude z Igbekeme.
Gdybym mial sobie wymarzyć typ pomocnika jakiego mielibyśmy sprowadzić to gracza pokroju Radka Sobolewskiego z świetnym odbiorem i kapitalnym strzałem z dystansu. Takich graczy niestety nie ma dużo. Teraz głównie prodokuje sie jednak mobilnych zawodnikow box to box o raczej slabych parametrach fizycznych.
|
Mieliśmy Poletanovicia w rundzie spadkowej. Łatwiej o defensywnego pomocnika niż napastnika. Liczę że kogoś jednak ściągną, jeden Carbo to może być za mało.