Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98558
Stary 23.06.2026, 21:54
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Po tym, co gość pokazywał w swoich ostatnich występach, to na ten moment bliżej mu do Fazlagicia, niż zawodnika aspirującego do pierwszego składu (o wyjściowej jedenastce nie wspominając).

Chciałbym się co do niego mylić, ale to chyba kolejny zawodnik, u którego nie dojeżdża głowa.
A możesz wymienić te występy?

Żeby się pokazać to trzeba grać, a Omic nie grał więc trudno go oceniać. No i pierwszy skład i wyjściowa jedenastka to jeden pies.

Teraz potrzeba trzech do ofensywy i skład mamy super, a nawet bez nich źle nie będzie. Bo mamy drużynę, a to dużo więcej warte niż najdroższe transfery.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując