Karherop napisał(a):

Być może Jop będzie chcial wrócić do "ustawień fabrycznych" i Carbo lub nowego defensywnego pom na 6, a na 8 postawic na rywalizacje Dude z Igbekeme.
Gdybym mial sobie wymarzyć typ pomocnika jakiego mielibyśmy sprowadzić to gracza pokroju Radka Sobolewskiego z świetnym odbiorem i kapitalnym strzałem z dystansu. Takich graczy niestety nie ma dużo. Teraz głównie prodokuje sie jednak mobilnych zawodnikow box to box o raczej slabych parametrach fizycznych.
|
Pilka sie chyba troche zmienila od czasowo Sobola, gdzie dobrze bylo miec przecinaka (odbierz-podaj do najblizszego) w srodku pola do pary z jakims magikiem. Nawet Real Madryt sobie kupil Gravesena, ktory w pilke nie umial grac ale przyj*bac to juz owszem.
Obecnie to poszlo w styl, ktory anglicy nazywaja Deep Lying Playmaker czyli gosc co umie odebrac ale umie tez rozegrac i okiwac jednego lub dwoch zeby zrobic przewage. I ci goscie sa mniejsi ale zwrotniejsi i lepsi technicznie.