wolfy napisał(a):

|
Wcześniej nabijano punkty na nas po cosezonowej rewolucji kadrowej. Aktualnie Carbo jest jedynym u nas klasycznym defensywnym pomocnikiem w kadrze, widocznie uznano że zostawienie wyłącznie niskich piłkarzy + Omicia to za duże ryzyko.
|
Być może Jop będzie chcial wrócić do "ustawień fabrycznych" i Carbo lub nowego defensywnego pom na 6, a na 8 postawic na rywalizacje Dude z Igbekeme.
Gdybym mial sobie wymarzyć typ pomocnika jakiego mielibyśmy sprowadzić to gracza pokroju Radka Sobolewskiego z świetnym odbiorem i kapitalnym strzałem z dystansu. Takich graczy niestety nie ma dużo. Teraz głównie prodokuje sie jednak mobilnych zawodnikow box to box o raczej slabych parametrach fizycznych.