pepe72 napisał(a):

Zwłaszcza, że zeszły sezon udowodnił, że mając zgraną kadrę na początku rundy "jesiennej" można nabić punkty na drużynach w (prze)budowie.
Więc ewolucja a nie rewolucja
|
Prawdziwe to coś napisał. Ośmielę się rzucić tezę, że my ten awans wywalczylismy dzięki temu świetnemu początkowi, później umiejętnie kontrolując sytuację (niektórzy nazywali to jakimś zjazdem, czy spadkiem formy w wyniku braku rotacji Jopa ze składem) i trzymając bezpieczny dystans punktowy nad goniacymi.