Martinus napisał(a):

Generalnie zgoda, robienie rewolucji w ekstraklasie byłoby błędem. Ale takim samym błędem będzie stworzenie przerośniętej kadry. No jeżeli potwierdzi się to co twierdził Królewski, że mamy jeszcze minimum 4 transfery to jednocześnie będzie sporo zawodników którzy nie wstaną z ławki. Właśnie dlatego nie rozumiem przedłużenia Carbo. Vhyba, że:
a) tylu transferów nie będzie
b) nie będą do podstawowego składu
c) ktoś odejdzie
|
Ktoś musi grać, nawet jeśli uda się dopiąć transfery last minute. Nie ma też pewności że nowi wypalą.
Z jednej strony przestaliśmy świadomie odpuszczać początek ligi, z drugiej - nie stać nas na komplet piłkarzy na obozie.