Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98549
Stary Wczoraj, 23:50
Martinus napisał(a):Wyświetl post
Generalnie zgoda, robienie rewolucji w ekstraklasie byłoby błędem. Ale takim samym błędem będzie stworzenie przerośniętej kadry. No jeżeli potwierdzi się to co twierdził Królewski, że mamy jeszcze minimum 4 transfery to jednocześnie będzie sporo zawodników którzy nie wstaną z ławki. Właśnie dlatego nie rozumiem przedłużenia Carbo. Vhyba, że:
a) tylu transferów nie będzie
b) nie będą do podstawowego składu
c) ktoś odejdzie
Ktoś musi grać, nawet jeśli uda się dopiąć transfery last minute. Nie ma też pewności że nowi wypalą.
Z jednej strony przestaliśmy świadomie odpuszczać początek ligi, z drugiej - nie stać nas na komplet piłkarzy na obozie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując