pepe72 napisał(a):

|
W Studio Reymonta potwierdzono, że w temacie bramkarza, pierwszym wyborem dla Wisły był Edvinas Gertmonas z Litwy
|
poszedł do Servette Geneva
jakoś tak ze 2 tyg. temu może 3 pisali w necie, że było blisko, ale jednak Szwajcarzy byli bardziej przekonujący (znaczy mieli więcej siana)
ps. albo Włodarczyk albo Koźmiński o tym pisali