Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98547
Stary 22.06.2026, 19:00
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Omić ma jeszcze rok kontraktu. Więc niekoniecznie była inna opcja. W każdym razie nie przed otwarciem okna transferowego.
Wszyscy wiemy ze data otwacia okna to jedna wielka fikcja.

Jak ktos chce odejść to nie ma znaczenia kiedy, wystarczy ze dogada sie z klubem (Fazlagic, Sapała). Sprzedaże zawodników też mogą być w dowolnym momencie.

Jesli tylko się okaze ze Staszak wyglada w sparingach lepiej niz Omić to myślę że kwestia czasu jest aż zmieni klub.
Odpowiedz cytując