pepe72 napisał(a):

|
Omić ma jeszcze rok kontraktu. Więc niekoniecznie była inna opcja. W każdym razie nie przed otwarciem okna transferowego.
|
Wszyscy wiemy ze data otwacia okna to jedna wielka fikcja.
Jak ktos chce odejść to nie ma znaczenia kiedy, wystarczy ze dogada sie z klubem (Fazlagic, Sapała). Sprzedaże zawodników też mogą być w dowolnym momencie.
Jesli tylko się okaze ze Staszak wyglada w sparingach lepiej niz Omić to myślę że kwestia czasu jest aż zmieni klub.