Karherop napisał(a):

Tylko Omic specjalnie nigdzie zbytnio nie pograł. Raczej wszędzie liczono ze nagle jego talent wystrzeli.
Jakbyśmy mieli kogos konkretnego do środka na oku to bym mu nie blokował rozwoju kariery i puścił wolno.
|
Omić ma jeszcze rok kontraktu. Więc niekoniecznie była inna opcja. W każdym razie nie przed otwarciem okna transferowego.