As napisał(a):

Moze to jeden z tych co sie dlugo aklimatyzje, jako ze nie dostal wolenj reki do szukania klubu to chyba cos w nim widza. Kto wie, moze to na treningach to drugi Iniesta a w meczach nie mogl sie odblokowac i w klubie licza, ze w koncu mu sie uda.
Jak ktos ma inna teorie dlaczego mu nawet nie zaproponowali odejscia to chetnie poslucham bo chlopak wystepami sobie raczej nie zasluzyl na ekstraklase.
|
Tylko Omic specjalnie nigdzie zbytnio nie pograł. Raczej wszędzie liczono ze nagle jego talent wystrzeli.
Jakbyśmy mieli kogos konkretnego do środka na oku to bym mu nie blokował rozwoju kariery i puścił wolno.