Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98545
Stary Dzisiaj, 15:47
As napisał(a):Wyświetl post
Moze to jeden z tych co sie dlugo aklimatyzje, jako ze nie dostal wolenj reki do szukania klubu to chyba cos w nim widza. Kto wie, moze to na treningach to drugi Iniesta a w meczach nie mogl sie odblokowac i w klubie licza, ze w koncu mu sie uda.

Jak ktos ma inna teorie dlaczego mu nawet nie zaproponowali odejscia to chetnie poslucham bo chlopak wystepami sobie raczej nie zasluzyl na ekstraklase.
Tylko Omic specjalnie nigdzie zbytnio nie pograł. Raczej wszędzie liczono ze nagle jego talent wystrzeli.

Jakbyśmy mieli kogos konkretnego do środka na oku to bym mu nie blokował rozwoju kariery i puścił wolno.
Odpowiedz cytując