Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98543
Stary Dzisiaj, 12:55
Moze to jeden z tych co sie dlugo aklimatyzje, jako ze nie dostal wolenj reki do szukania klubu to chyba cos w nim widza. Kto wie, moze to na treningach to drugi Iniesta a w meczach nie mogl sie odblokowac i w klubie licza, ze w koncu mu sie uda.

Jak ktos ma inna teorie dlaczego mu nawet nie zaproponowali odejscia to chetnie poslucham bo chlopak wystepami sobie raczej nie zasluzyl na ekstraklase.
Odpowiedz cytując