sandomingo napisał(a):

Mocne zderzenie YGL, Bashy i chłopaków kąkuterowców z realiami rynku transferowego w ekstraklasie.
Nawet kilkuset stronicowy raport Kondaka póki co nie pomaga.
Życie.
|
Ten to jedyny co wierzył, ze będziemy mieć bramkarza na rok. A reszta płakała, ze cygany go sprzątną.
I jak to skwitował, "zycie".....dodam, live is brutal. Kolejne zderzenie amisza z sufitem.